محل تبلیغات شما

انواع قاب لپ تاپ

 

در صورت خرابی باتری و تعویض آن، حتما قاب لپ تاپ  معتبر تهیه کنید. 1000 تومان بالا و پایین بودن قیمت باتری ارزش آسیب رسیدن با دستگاه لپ تاپ را ندارد.

 

2- با زور شارژر لپ تاپ را وصل نکنید. چون احتمال شکستگی کانکتور شارژر لپ تاپ وجود دارد.

 

3-  موقعی که با قاب لپ تاپ کار می کنید، بدترین زمان برای شارژ باتری است. در این حالت هم به باتری و هم به شارژر فشار بیشتری وارد میشود.

 

4- سعی کنید باتری لپ تاپ را در دمای بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد نگه دارید. گرما بدترین اثر رو روی باتری لپ تاپ می گذارد. اگر خواستید باتری را خارج از لپ تاپ نگه دارید، توصیه میشود وقتی شارژ باتری 30 الی 50 درصد است، این کار را انجام دهید.

 

5- باتری لپ تاپ را در جای مرطوب نگهداری نکنید. چون هوای مرطوب باعث میشود پین های باتری سولفاته شود و در این حالت ارتباط بین لپ تاپ و باتری از بین میرود.

 

6- توصیه میشود ابتدا شارژر لپ تاپ را به برق وصل کنید، سپس آداپتور شارژر را به لپ تاپ بزنید. چون بعد از اتصال آداپتور یا شارژر لپ تاپ به برق، مدت زمان خیلی کوتاهی طول میکشد تا به ثبات ولتاژی برسد.

 

7- حین کار با لپ تاپ هرگز باتری را از لپ تاپ جدا نکنید حتی اگر شارژر لپ تاپ به دستگاه وصل باشد. چون این کار باعث میشود یک وقفه خیلی کوچک بین قطع شدن باتری و وصل شدن شارژر اتفاق بیافتد. همین مورد ممکن است صدمات جبران ناپذیری به هارد لپ تاپ بزند

قاب زیرین لپ تاپ

 

یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات قاب لپ تاپ است که دلیل تمرکز بر عیوب رایج این قطعه و استفاده از پیشرفته ترین متدهای تعمیر در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. تعمیر شارژر لپ تاپ یکی از سرویس هایی است که غالب کاربران احتمالاً روزی به آن نیاز خواهند داشت چه این بخش از دستگاه در زمره وسایلی است که استهلاک زیادی را تجربه می کند. استهلاک شارژر لپ تاپ به ویژه برای کاربرانی که مدام در حال استفاده از دستگاه و جابجایی آن هستند سریع تر اتفاق می افتد زیرا جابجایی های شارژر، پیچیدن و باز کردن سیم شارژر و مواردی از این دست در دفعات بیشتری اتفاق می افتند.اولین چیزی که در شارژر کهنه و پوسیده می‌شود، سیم آن است. اگر جلوی یک پوسیدگی و یا شکاف کوچک در سیم شارژر را نگیرید، سیم شارژر کلاً قطع می‌شود و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید. در هر حال در صورت بروز اختلال در این بخش از دستگاه می توانید به مرکز تعمیر شارژر لپ تاپ مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت دارید. دیگر واحدهای مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ در بخش زیر معرفی می گردند. کارشناسان مرکز تعمیر شارژر لپ تاپ پس از بررسی دستگاه و عیب یابی صحیح، بهترین راهکار ممکن را بر روی شارژر اِعمال نموده و دستگاهی بی عیب و نقص را به شما تحویل می دهند. همچنین در این مرکز ترفندها و اطلاعاتی در زمینه بهترین روش استفاده از شارژر لپ تاپ و نگهداری آن با شما در میان گذاشته می شود.شارژرهای ابزارهای پرتابل مثل گوشی و لپ تاپ که به آن ها شارژرهای AC هم گفته می شود درون خود دارای ترانسفورماتور هستند تا ولتاژ خروجی را به ۲ تا ۲۴ ولت که اکثر دستگاه ها در این محدوده کار می کنند کاهش دهند. همه این ابزارهای الکتریکی دارای نویز هستند ولی صدای آن معمولا بسیار کم است. مشکل از جایی شروع می شود که این صدای نویز به وضوح شنیده می شود.  گاهی اوقات صدای آداپتور شارژر به خاطر طول موج صدایی است که آن ها تولید می کنند. همچنین نشت الکتریکی هم میتواند موجب بروز این صداها شود. شارژر های لپ تاپ اغلب به خاطر نحوه استفاده آسیب می بینند. همچنین ضرباتی که ممکن است گاه و بی گاه به آداپتور وارد شود نیز می تواند مانع تبدیل مناسب جریان شود و علت سوت کشیدن شارژر موبایل و لپ تاپ شود

 

قاب پشت و رو لپ تاپ

 

در قدم اول بهتر است در تشخیص صدای آداپتور شارژر یک پریز برق دیگر را امتحان کنید. اگر صدای شارژر در پریز جدید هم ادامه داشت از یک ولت متر استفاده کنید تا میزان ولتاژ خروجی از شارژر را اندازه بگیرید. هر مقداری بیشتر یا کمتر از آن چیزی که باید باشد (و معمولا روی خود آداپتر نوشته شده است) نشان دهنده وجود مشکل در مقدار ولتاژ خروجی است که می تواند موجب بروز مشکل و ایراد در شارژر شود. همچنین در زمان اتصال شارژر به برق، آن را لمس کنید و گرمای آن را بررسی کنید که آیا بیشتر از مقدار نرمال است یا خیر. گرمای بیش از حد می تواند موجب سوختن شارژر شود. هر کدام از این موارد می تواند نشان دهنده وجود مشکل در شارژر باشد و باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود. در ویدیوی زیر نیز می توانید انواع صداهایی را که ممکن است از شارژر به گوش برسد دقیق تر مشاهده کنید.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 

تعمیر قاب لپ تاپ

 

در صورتی که مشکل پیش آمده در قاب لپ تاپ، شکستگی و یا ترک باشد، این اشکال عموماً قابل رفع است. برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیر قاب لپ تاپ با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، سپس اقداماتی انجام می دهند که تا حد امکان محل چسب کاری دیده نشود. اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب شکسته تعویض می شود. گاه اشکالاتی نیز در درب لپ تاپ ایجاد می شود که عموماً به دلیل خرابی لولا یا قاب یا شاسی است. برای پیشگیری از بروز این اشکالات، می توان از طلق های محافظ قاب استفاده کرد. توجه داشته باشید که نباید طلق استفاده شده تمامی قاب را بپوشاند زیرا این کار از تهویۀ هوا جلوگیری میکند.قبل از اقدام به این کار از نحوه ی تهویه ی هوا در لپ تاپ مطلع شوید. نکته آخر آنکه برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتانی نم دار استفاده کرد. درهر حال شما کاربران گرامی در صورت مواجه با هر گونه اشکال و ناکارآمدی در این بخش از دستگاه خویش می توانید به مرکز تعمیر قاب لپ تاپ مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط را دریافت کنید.جهت پیشگیری از بروز اشکال و خرابی در قاب لپ تاپ، می توان از طلق های محافظ قاب استفاده کرد. توجه داشته باشید که نباید طلق استفاده شده تمامی قاب را بپوشاند زیرا این کار از تهویۀ هوا جلوگیری میکند. قبل از اقدام به این کار از نحوه تهویه هوا در لپ تاپ مطلع شوید. نکته دیگر آنکه برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتانی نم دار استفاده کرد. نکته دیگر آنکه هرگز از دستمال کاغذی برای پاک کردن صفحه نمایشگر و قاب استفاده نکنید. استفاده از محلول های تمیز کننده که پایه آمونیاکی دارند نیز برای تمیز کردن صفحه نمایشگر ممنوع است.در صورت نیاز به محلول پاک کننده می توانید از مخلوط ایزوپروپیل الکل و آب استفاده نمایید. توجه داشته باشید که همیشه محلول را بر روی پارچه اسپری کنید و از اسپری کردن مستقیم بر روی صفحه نمایشگر پرهیز کنید. جهت کشیدن پارچه بر روی صفحه نمایشگر از چپ به راست و از بالا به پایین است. درهر حال شما کاربران گرامی در صورت مواجه با هر گونه اشکال و ناکارآمدی در این بخش از دستگاه خویش می توانید به مرکز تعمیر قاب لپ تاپ مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط را دریافت کنید.

 

حفاظت از قاب لپ تاپ

 

قاب لپ تاپ ممکن است بر اثر ضربه بشکند یا ترک بردارد. اگر قاب لپ تاپ بشکند، در اغلب اوقات قابل ترمیم است؛ برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیرات سخت افزار راد سیستم، با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، سپس اقداماتی انجام می دهند تا در حد امکان محل چسب کاری دیده نشود.اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب را تعویض می شود. قاب اکثر مدل های لپ تاپ در بازار موجود است.گاهی ممکن است در لپ تاپ لق شود؛ این مشکل می تواند به علت خرابی لولا یا قاب یا شاسی باشد. این مشکل اغلب ناشی از لولای لپ تاپ است.

 

نکات نگهداری قاب لپ تاپ

"از قاب لپ تاپ خود محافظت کنید"

 

برای مراقبت بیشتر از قاب لپ تاپ و جلوگیری از لک شدن قاب، می توان از طلق های محافظ قاب استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که زدن طلق روی همه جای قاب اشتباه است؛ زیرا از تهویۀ هوا جلوگیری میکند. قبل از اقدام به این کار از نحوه ی تهویه ی هوا در لپتاپ مطلع شوید.برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتانی نم دار استفاده کرد.موارد تعمیر قاب لپ تاپ شامل موراد زیر است.

 

 • تعمیر قاب laptop و تعمیر قاب تبلت و کلیه قاب های پلاستیکی و فلزی
 • تعمیر لولا laptop  ( انواع laptop به صورت تاشو و گردشی )
 • تعویض قاب انواع laptop
 • تعویض لولای انواع laptop
 • ترمیم و رفع شکستگی لولای laptop
 • جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب laptop و قاب تبلت و تمامی قاب های پلاستیکی
 • ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی

 

سخن اخر

 

تعمیر قاب لپ تاپ و یا تعویض آن منوط به داشتن یک قاب مشابه است. به عبارتی دیگر تعویض قاب نمایشگر لپ تاپ در صورتی امکان پذیر است که تعمیرگاهی که به آن مراجعه کرده اید، قاب نمایشگر لپ تاپ شما را داشته باشد.اگرچه در غالب موارد قاب های مشابه به سختی یافت می شوند اما مرکز تعمیرات لپ تاپ برخوردار از آرشیو جامعی از کلیه لوازم جانبی لپ تاپ ها به ویژه قاب های لپ تاپ است.این امر سبب گشته تا مراجعان به این مرکز نیازی به جستجوهای کسالت بار و زمانبر نداشته باشند و با یک بار مراجعه بتوانند کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه خویش را مرتفع سازند. تعمیر قاب لپ تاپ در این مرکز بر اساس هزینه مصوب اتحادیه تعمیرکاران، در کمترین زمان و با نمونه اورجینال و شرکتی انجام می پذیرد. 

برخی از خدمات تعمیر قاب لپ تاپ تعمیرلند عبارتند از:

 

 •     تعمیر قاب انواع لپ تاپ و تبلت ، دوربین دیجیتال و کلیه قاب های پلاستیکی و فلزی.
 •     تعمیر لولای ( تعویض لولا ) انواع لپ تاپ به صورت تاشو و گردشی.
 •     جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب های پلاستیکی لپ تاپ.
 •     ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی لپ تاپ.

 

 

 

تشخیص این موضوع که قاب دستگاه، قابل ترمیم است یا خیر، نیاز به بررسی کامل دستگاه و تعیین سطح خرابی قاب دارددر صورتی که مشکل پیش آمده در قاب لپ تاپ، شکستگی و یا ترک باشد، این اشکال عموماً قابل رفع است.برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیر قاب لپ تاپ با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، سپس اقداماتی انجام می دهند که تا حد امکان محل چسب کاری دیده نشود.

اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب شکسته تعویض می شود. در تعویض قاب شکسته، وجود یک قاب جانبی و سالم  (که عموماً از اوراق کردن دستگاه های از کار افتاده و معیوب دیگر به دست می آید) ضروری است.گاه اشکالاتی نیز در درب لپ تاپ ایجاد می شود که عموماً به دلیل خرابی لولا یا قاب یا شاسی است.


لپ تاپ کمک شارژر ,تعمیر ,استفاده ,مرکز ,باتری ,دستگاه ,مرکز تعمیر ,برای تمیز ,داشته باشید ,توجه داشته ,ترین خدمات ,توجه داشته باشید ,وجود نداشته باشد، ,نقاش منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود زیرنویس فارسی انیمه محتاج عشق آقای جانبی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پروانه ی سوخته گــــــــــــــــاه نوشت . . . کارتن سازی ایران پک در مشهد بهار نو